אוג 27, 2014
admin

הפרלמנט עונה 2 פרק 3 | הפרלמנט עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה | הפרלמנט פרק 28.08.14

הפרלמנט עונה 2 פרק 3 | הפרלמנט עונה 2 פרק 3 לצפייה ישירה | הפרלמנט פרק 28.08.14

 

הפרלמנט עונה התחילה לפני שבועיים, אחרי פגרה ארוכה, של למעלה משנה. מיותר לציין שהפרק הראשון גרם לכולם להבין מה התכנית הכי מצחיקה כיום בטלוויזיה. הח`ברה שכולנו אוהבים מופיעים במערוכנים שמפילים את כולנו מצחוק.  אז בואו נטעם קצת ממה שהיו לנו בפרקים הקודמים של הפרלמנט.
בפרקים הקדומים של הפרלמנט עונה 2 כיכבו שאולי ואירנה בתור בסופר, כאשר הם מעקבים את כל שאר הקונים, כשהם מחליטים להוסיף כמו כל הישראלים עוד ועוד מוצרים ברגע האחרון. מערכון נוסף של אירנה ושאולי היה כאשר הוא מגיע לביתה לבוש בבגדי אינסלטור (את הזמנת בעל מקצוע?), ולוקח את התפקיד ברצינות, כך שהוא הורס לאירנה את הפנטזיה כשאחיו של אולי מגיח עם כלים, כאילו הם בזמן אמת.
האמת ? העונה הזאת משובחת אף יותר מהעונה הראשונה של הפרלמנט. השחקנים המלוהקים יושבים בול בתפקידם. מאור כהן המשחק בתכנית את קרקו נכנס לדמות של אדם מאופק וסבלני, שזורק פה ושם הערה, זה שבחבר`ה חותם את המילה האחרונה. לעומתו יש את הקטור מנהל המחלקה, החבר המוצלח שנשוי לכרמלה. הקטור הוא בעל השכל הבריא והישר. הוא זה שדעתו תמיד מחושבת, אך הח`ברה פוסלים אולתו פעם אחר פעם .
בואו נחסוך במילים ונראה את הפרלמנט פרק 3 לצפייה ישירה . על מנת לראות את הפרלמנט פרק 3 בצפייה ישירה לחצו על אחד הקישורים הבאים:

כתוב תגובה


אחד + 8 =

s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S